Aynen


Sevgilisi Defne Samyeli ile arası açık olduğu konuşulan Cem Yılmaz’ın filmi, gişede de çakıldı. Defne Samyeli ile Cem Yılmaz’ın ayrıldığı iddiaları, bir süredir magazin kulislerinde konuşuluyor. Samyeli’nin, geçtiğimiz hafta Yılmaz’ın filminin galasına gitmemesi ve muhabirlerin ayrılık sorularına; “Bir açıklamam yok. Boşuna beklemeyin.” cevabı vermesi bu iddiaları güçlendirdi.

ARALARINA SERENAY GİRDİ Yine magazin kulislerinde konuşulan iddialara göre; ünlü çiftin arasına Serenay Sarıkaya girdi. Yılmaz ile Sarıkaya’nın yakınlaşması, Samyeli’yi kızdırdı. Serenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz’ı da Ozan Güven’in tanıştırdığı belirtiliyor. FİLMİ DE İSTEDİĞİ GİBİ BAŞLAMADI Öte yandan Yılmaz’ın son filmi Karakomik Filmler, gişede ilk haftada adeta çakıldı. Ünlü komedyenin filmleri arasında en kötü başlangıcı yapan film, ilk 3 günde 276 bin 86 kişi tarafından izlendi.

Yayınladığimiz videolar ve makaleler ile amacımız insanlara bilinçlendirmeye çalışmaktır. Katılmadığınız görüşler olsa da yine de sorgulamayı bırakmayın. ve burada izlediğiniz videoları beğenerek veya paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmasını ve daha fazla insanın bu konu hakkında bilinçlenmesini sağlayabilir hem de buna vesile olmuş olursunuz. kimi zaman önemli analizlerden kesitler kimi zaman ise önemli makaleler den alıntılar ve kimi zaman ise gündemi sarsan önemli haberleri yine burada sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. bizim sizden tek isteğimiz ise dediğimiz gibi bu gönderileri beğenmeniz veya paylaşmanızdir. böylece hem daha fazla kişiye ulaşmasını sağlarsınız hem de bu bilgiler ile insanları bilinçlendirmekten uzaklaştırmaya çalışanlara inat insanların bilinçlenmesin de yardımcı olursunuz. Bizleri Facebook perde arkasındaki gerçekler sayfasından ve bu internet sitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca YouTube’da perde arkasındaki gerçekler kanalımızı beğenerek orada orijinal videolarımızı ilk izleyebilirsiniz. aynı zamanda Instagram’da da hesaplarımız aynı isimde bulunmaktadır. Malcolm X’in dediği gibi insan iyi hedef almalı kuklayı değil kuklacıyı vurmalı. Kuklacilarin ipini kesene kadar mücadeleye devam. Allah’a emanet olun

log in

reset password

Back to
log in