Dikkat


Herkes ünlü sihirbaz Harry Houdini‘nin adını duymuştur. Yanına hiçbir gereç almadan, yalnızca giysileriyle girdiği herhangi bir hapishaneden bir saatten önce kurtulacağını iddia eder ve bununla övünürdü.İngiliz Adaları’ndaki küçük bir kasaba Houdini’yi davet etti. Houdini kasabanın yeni hapishanesine geldiğinde, hapishanedeki bir hücreye yerleştirildi.Heyecan doruktaydı. Kapılar kapandığında hiç kimse onun o hücreden çıkabileceğine inanmıyordu. Houdini’nin kemerinde yirmibeş santimlik bir çelik parçası vardı ve bütün kilitleri onunla açardı. Otuzuncu dakikanın sonunda, yüzündeki kendine güven ifadesi yok olmuştu.

Bir saat dolduğunda artık ter dökmeye başlamıştı. İkinci saatin sonunda kapının üzerine yığıldı ve kapıo anda kendiliğinden açıldı. Kapıyı kilitlememişlerdi. Kapı yalnızca Houdini’nin kafasında kilitliydi. Biraz itse açılacaktı kapı, ama kapının kilitli olduğunu düşündüğü için bunu denemedi bile.  Şans kapıları da aynen böyledir. Kilitli olduklarını düşünüp, açmayı denemeyiz bile. Fakat bazen yapmanız gereken tek şey, şöyle hafifçe dokunuvermektir kapıya. Kısacası bazen bazı şeyler algıdır ve bazen algıları bırakıp yapamayız olmaz demeyin bırakıp üzerine gitmeli.

Yayınladığimiz videolar ve makaleler ile amacımız insanlara bilinçlendirmeye çalışmaktır. Katılmadığınız görüşler olsa da yine de sorgulamayı bırakmayın. ve burada izlediğiniz videoları beğenerek veya paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmasını ve daha fazla insanın bu konu hakkında bilinçlenmesini sağlayabilir hem de buna vesile olmuş olursunuz. kimi zaman önemli analizlerden kesitler kimi zaman ise önemli makaleler den alıntılar ve kimi zaman ise gündemi sarsan önemli haberleri yine burada sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. bizim sizden tek isteğimiz ise dediğimiz gibi bu gönderileri beğenmeniz veya paylaşmanızdir. böylece hem daha fazla kişiye ulaşmasını sağlarsınız hem de bu bilgiler ile insanları bilinçlendirmekten uzaklaştırmaya çalışanlara inat insanların bilinçlenmesin de yardımcı olursunuz. Bizleri Facebook perde arkasındaki gerçekler sayfasından ve bu internet sitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca YouTube’da perde arkasındaki gerçekler kanalımızı beğenerek orada orijinal videolarımızı ilk izleyebilirsiniz. aynı zamanda Instagram’da da hesaplarımız aynı isimde bulunmaktadır. Malcolm X’in dediği gibi insan iyi hedef almalı kuklayı değil kuklacıyı vurmalı. Kuklacilarin ipini kesene kadar mücadeleye devam. Allah’a emanet olun

log in

reset password

Back to
log in